📞 011 976 1033/4
✉️admin@laerskooledleen.co.za

LAERSKOOL EDLEEN

Mev. Erika Vermaak
Departementshoof – Grondslagfase

vermaak.erika@gmail.com

Me. Corli Grobler

Departementshoof – Intermediêre en Senior Fase

corli.grobler@gmail.com

Mev. Ellené Nelson

Graad 1 Graadhoof

ellenefourie@gmail.com

Mev. Janine du Plessis

Graad 4 Graadhoof

Graad 4 Afrikaans

janinduplessis363@gmail.com

Mev. Elaine du Preez

Graad 1

 

Mej. Adri Nel

Graad 4 Wiskunde

Mej. Jean-Maré Witte

Graad 1  

jeaniewitte@gmail.com

Mev. Cornea van As

Graad 4 Engels

corneavangraan@gmail.com

Mej. Suzaan Strydom

Graad 1  

suzaanstrydom93@gmail.com

Mnr. Zavier van der Merwe

Graad 4 NW & Teg en PSW

Mej. Johanni Lombard

Graad 1

johannilombard@yahoo.com

Mej. Marzaan van Wyk

Graad 4 SK en SW

Mev. Chanelle Verhoef

Graad 2 Graadhoof

chanelleweitz@gmail.com

Mev. Marlene Pretorius

Graad 5 Graadhoof

Graad 5 Wiskunde

Mev. Antoinette de Beer

Graad 2

Mev. Candace de Beer

Graad 5 Afrikaans

Mej. Anrica Herbst

Graad 2  

anrica@icloud.co.za

 

Mev. Melissa Roodt

Graad 5 Engels

Mev. Stefnie Strauss

Graad 2  

alliestefstrauss@gmail.com

Mnr. Johannes van den Berg

Graad 5 Nw & Teg en PSW

Me. Marina Naudé

Graad 3  

marinalsedleen@gmail.com

Mnr. Zach van Graan

Graad 5 SK en SW

Mev. Estie Esterhuizen

Graad 3 Graadhoof

 

 

Mej. Stephanie Geldenhuys

Graad 6 Graadhoof

Graad 6 Afrikaans

sgeldenhuys85@gmail.com

Me. Carien Fourie

Graad 3

 

Mev. Leoné Prinsloo

Graad 6 Wiskunde

leoneprinsloo@yahoo.com

Mev. Charlotte Nortje

Graad 3

Mej. Nicole Hartman

Graad 6 Engels

nicole96@gmail.com

Mev. Maruchqe du Toit

LSEN

Me. Sandra Venter

Graad 6 NW & Teg en PSW

sanventer65@gmail.com

Me. Charné Gerber

Juniors LO 

sportycg@gmail.com

Mnr. Johann Smuts

Graad 6 SK en SW

Mev. Ntshepiseng Matsilele

Student

Mev. Marie Stapelberg

Graad 7 Graadhoof

Graad 7 Wiskunde

marie.stapelberg@gmail.com

Mej. Elizma Broekman

Student

Mnr. Jacques van Deventer

Graad 7 SW

sport@laerskooledleen.co.za

Mev. Jeanette Roodt

Graad 7 Afrikaans

Mev. Mercia Austin 

Graad 7 Engels

Mnr. Hans Labuschagne

Graad 7 NW

Mej. Nicole Malima

Student

Mej. Carmi Vermaak

Student